Written by Zorerler Grup A.Ş.

İzmir Kat veya Arsa Karşılığı İnşaat Yapan Firmalar

İzmir kat veya arsa karşılığı inşaat yapan firmalar kimlerdir?

Günümüzde arsanızı değerlendirmek amacıyla kat veya arsa karşılığı inşaat yapan firmalar, urla, çeşme, karaburun, güzelbahçe, narlıdere, çiğili, seferihisar, doğanbey, İzmir, kat veya arsa karşılığı arazinize inşaat yaptırmak istiyorsunuz. Buna halk arasında kat karşılığı arsaya inşaat yapmak yada kat karşılığı arsa vermek denir. Sizlerde değerlendirmek istediğiniz arsanız varsa ve kat karşılığı bu arsanızı değerlendirmek isterseniz mutlaka bize danışınız. Üstelik inşaat işlerinde bayisi olduğumuz markalarla çalışıyor ve bu sayede daha ekonomik çözümler üretiyoruz.

İzmir Kat veya arsa karşılığı arsa vermenin faydaları nelerdir ?

Kat karşılığı arsanızı bir inşaat firmasına verdiğinizde bu inşaat firması değerli yapılar inşa eder ve size karşılığında yaptığı inşaattan daire yada dükkan verir. Bu sayede kat karşılığı değerlendirdiğiniz arsa size ömür boyu gelir sağlar. Zorerler Grup A.Ş. arsalarınızı değerinde alır ve karşılığında da isterseniz kiraya vereceğiniz isterseniz oturacağınız dairenizi yada dükkanınızı teslim eder.

Neden kat karşılığı arsamı vermeliyim?

Burada aslında olay çok basit, kendi imkanlarınız yoksa inşaat yaptırmak için arsanızı kat karşılığı vermeniz en avantajlı şeydir. Çünkü sıfır maliyetiniz olur ve asla zarar etmezsiniz. Sadece inşaatın bitmesini ve oradan gelecek olan gelirleri beklersiniz. Hiç bir riskiniz de yoktur. Yeter ki sağlam şirketlerle çalışınız. Sağlam şirketlere çalışmadığınızda elinizdeki arsalardan da olabilirsiniz. Bu konuda güvenilir şirketlerle kar karşılığı inşaat yapmalı ve her aşamada yasal belgelendirmeleri talep etmelisiniz.

Kat karşılığı arsa yaptırma süreci

Bu süreç şu şekilde işler; bizimle iletişim kurup keşif için davet ettiğinizde ekibimiz gelip arsanızı inceler ve yapılacak proje hakkında bilgi verir. Yasal koşullar araştırıldıktan sonra size detaylar iletilir ve kabul etmeniz durumunda çalışmalar en kısa sürede başlatılır. Aklınıza bu konuda takılan bütün deyalar için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Dilerseniz de WhatsApp butonuna tıklayarak da iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmetlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız. Zorerler Grup A.Ş. olarak İzmir Urla merkezli olarak tüm ilçelerde kat karşılığı inşaat hizmeti sunmaktayız. Bu konuda referanslarımızı incelemenizi mutlaka öneririz.

Etiketler; #katkarşılığıinşaat #inşaat #tadilat #urla #izmir #buca #güzelbahçe #seferihisar #çeşme #karaburun #narlıdere #balçova

×