Written by Zorerler Grup A.Ş.

İzmir 2021 ev tadilat fiyatları

İzmir 2021 ev tadilat fiyatları açıklandı. Buna göre İzmir 2021 tadilat fiyatları ne kadar? İzmir’de en uygun ev tadilat yapan firmalar hangileri gibi arama motoru sonuçlarıyla ulaştığınız web tasarım sayfamızda sizlere bu konuda hizmet sunmaya çalışacağız.

İzmir 2021 ev tadilat fiyatları nasıl hesaplanır?

Ev Tadilat fiyatları aslında yıllardan ziyade yapılacak işlemlere göre belirlenir. Buna göre işi yaptığınız yıla değil, yapılacak işe göre hesaplama yapmanız sizin açınızdan daha kesin fiyatlandırma çıkaracaktır. Çünkü herkesin ev tadilat fiyatı değişkenlik gösterir. Bu yazıda uzun uzun sorunun cevabın aramak yerine, direk iletişim kurup, yapacağınız işi bildirirseniz, kullanılacak malzemeye göre size fiyatlandırma yapılması mümkündür.

İzmir komple tadilat

Tadilat fiyatlarına neler dahildir?

Tadilat fiyatlarına dahil olan tüm hizmetler baştan konuşulmaktadır. Kimi tadilat yaptıranlar, bu fiyatlara malzemeyi dahil etmez ve kendisi alır. Malzemenizi kendiniz aldığınızda sadece işçilik hesaplaması yapılır. İşçilik hesaplamasında da gün veya yapılacak hizmetin ölçümlerinden yola çıkılır. Buna göre İzmir 2021 ev tadilat fiyatları hesaplamasında işçilik kriteri nasıl hesaplanır ona da değinmek istiyoruz.

İzmir 2021 ev tadilat fiyatları işçilik hesaplaması

İşçilik hesaplaması aslında çok basittir. Buna göre bir işçinin orada çalışacağı gün yani, işin kaç günde biteceği tahmin edilir. Buna göre, bir işçi 10 günde bitireceği bir iş için, günlük usta yevmiyesini hesaplar ve buna göre biraz daha kar marjıyla fiyat sunar. Ancak Zorerler A.Ş. gibi şirketlerde durum daha farklıdır. Şirket olarak malzeme satışı da sunduğu için, malzemeler daha ekonomik fiyatlara gelecektir. Bu da işçilik hesaplamasına olumlu şekilde yansıyacaktır. Bireysel çalışmalarda işçilik hesaplaması malzeme hariç yapılabilir, şirketler çalışırken, malzemenin o şirketten alınması size daha fazla kar sağlayacaktır. Çünkü o şirket malzeme satışından da elde edeceği düşük kar olsa da, işbirliği nedeniyle sizlere bu konuda ciddi indirimler sunacaktır. Ayrıca en iyi markaları en uygun fiyatlara almanız da mümkünüdür.

Tadilat süreci nasıl işler?

Tadilat süreci işleyişi şu şekildedir; öncelikle mutlaka ücretsiz keşif talebinde bulununuz. Bu sayede yapılacak işlemler konusunda ön bilginiz olur. Hem fiyat hesaplaması konusunda hem de, yapılacak işin süreci konusunda bilgi sahibi olursunuz. Unutmayın tüm inşaat tadilat firmalarında keşifler ücretsiz yapılır, asla ücret talep edenlere ücret ödemeyiniz. Şirketin böyle bir talebinin bulunması mümkün değildir. Ücretsiz keşif sonrası fiyatlar hesaplanır ve durum size iletilir. Kullanılacak malzemeler vb durumların tamamı bu süreçte size aktarılır. Bu sürecin aktarılması sürpriz ödemelerin önüne geçer. Sürpriz ödemelerin olmadığı ve zamanında teslimatın yapılması konusunda aklınızdaki sorunları gidermek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

×